Tel: (0212) 617 0733

Adres: Yıldırım Mh. Şehit Kamil Balkan Caddesi, Bayrampaşa Şehir Parkı Yanı, Bayrampaşa, İstanbul, Türkiye


Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi, İstanbul ili Bayrampaşa ilçesinin Yıldırım Mah. mahallesinde (Şht. Kamil Balkan Cadde) yer alıyor. Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


4 görüş var

  Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi
  Toplam 5 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.6 puan aldı.
 • ben yüzmeyi çok istiyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

 • 16.06.2014 ve 17.06.2014 tarihinden beri tesisinizin 6170733 numarası sürekli meşgul yaz okulu için kayıt yaptırmak istiyorum evraklarım tamam online üyelik için tüm alanlar dolu hala doldurulmamış alanlar var diyor tesise gidiyoruz eylüle kadar doluyuz deniyor nasıl hizmet nasıl anlayış nefret ediyorum muhatap olabileceğim kimseyi bulamıyorum acil cevap rica ediyorum

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Nasıl bir yer anlamadım bir telefon numarası koymuşlar 3 gündür arıyorum telefona bakan yok

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Esenler metris bağlantı yoluna giderken yıldırım mahallesi saparız ve hemen sağ kolumuzda görebiliriz hidayet türkoğlu spor salonunu. Bayrampaşa belediyesi ve hido ile beraber yapıldı bir yanlışım yoksa. İBB tarafından da işletiliyor.

  4/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi

Aşağıdaki formu kullanarak Hidayet Türkoğlu Spor Kompleksi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...