Tel: (0216) 542 7580

Adres: Küçükbakkalköy Mh. Kayışdağı Caddesi, Defne Sokak, No: 3, Büyükhanlı Plaza, Pk: 34752, Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Herbalife Türkiye | Genel Müdürlük, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde (Kayışdağı Caddesi) yer alıyor. Herbalife Türkiye | Genel Müdürlük yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Herbalife Türkiye | Genel Müdürlük nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Yürürlükteki ithalat ve ihracat rejimleri ile ilgili diğer mevzuata riayet etmek kaydıyla Herbalife ürünlerinin ithalatı, ihracatı (perakende olmamak kaydıyla) 'kapıdan satışlara ilişkin uygulama usul ve esasları hakkında yönetmelik' kapsamındaki satışlar bunların organizasyonu, yönetim ve desteklenmesi dahil olmak üzere toptan dahili ticareti ve pazarlanması. Şirketi ve ürünlerini tanıtıcı ürünlerin pazarlaması ve benzeri konularda her türlü sinema, video, CD, VCD, DVD, kaset ve benzeri işitsel ve görsel malzemelerin ithalatı ihracatı çoğaltılması bedelsiz yada bedelli mukabilinde dağıtım ve satışını yapabilir. CD, VCD, DVD, kaset ve benzerlerine şirket ve ürünleri ile ilgili tüm konularda film çekimi dağıtımı ve pazarlama işleri yapmak ve yaptırmak ve 10. 12. 2004 tarihinde tescil edilen tadil mukavelesinde yazılı olan diğer işler.


Aşağıdaki haritayı kullanarak Herbalife Türkiye | Genel Müdürlük nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Herbalife Türkiye | Genel Müdürlük konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Herbalife Türkiye | Genel Müdürlük

Aşağıdaki formu kullanarak Herbalife Türkiye | Genel Müdürlük ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...