Tel: (0216) 461 3030

Adres: Bulgurlu Mah. Kurudere Sok. No: 14, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Henza Akın Çolakoğlu Lisesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde yer alıyor. Henza Akın Çolakoğlu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Henza Akın Çolakoğlu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Henza Akın Çolakoğlu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Henza Akın Çolakoğlu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Henza Akın Çolakoğlu Lisesi

0 görüş var

Henza Akın Çolakoğlu Lisesi adlı mekan, 25 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Henza Akın Çolakoğlu Lisesi
, Üsküdar, İstanbul.
+90(0216) 461 3030 Henza Akın Çolakoğlu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Henza Akın Çolakoğlu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...