Tel: (0212) 212 2090

Adres: Dereboyu Cad. No: 8 Mecidiyeköy Mh. Şişli, , İstanbul, Türkiye


Hendese Bilgisayar, İstanbul ili Kağıthane ilçesinin Ortabayır Mah. mahallesinde (Dereboyu Caddesi) yer alıyor. Hendese Bilgisayar yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hendese Bilgisayar nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Her türlü bilgisayar ve bilgisayar yazıcı ürünlerini ve bunların parçalarının imalatını ithalat ve ihracatını dahili ticaretini yapmak. . . ve anasözleşmesinde yazılı olan diğer işler.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hendese Bilgisayar nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hendese Bilgisayar konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hendese Bilgisayar

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Hendese Bilgisayar ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...