Tel: (0212) 504 7374

Adres: Haznedar Mah. İlkyuva Cad. No: 42 Güngören, İstanbul, Türkiye


Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu, İstanbul ili Güngören ilçesinin Güven Mah. mahallesinde yer alıyor. Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu

0 görüş var

Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.61 puan almıştır.
Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu
Güven Mah., Güngören, İstanbul.
+90(0212) 504 7374 Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Haznedar Abdi İpekçi İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...