Tel: (0312) 204 6000

Adres: 41. Durak, Çankaya, 06520 Emek, , Ankara, Türkiye


T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Emek Mah. mahallesinde yer alıyor. T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İnönü Bulvarı No: 36 06510 Emek/ANKARA

Aşağıdaki haritayı kullanarak T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı

0 görüş var

T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı adlı mekan, 44 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.66 puan almıştır.
T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı
Emek Mah., Çankaya, Ankara.
+90(0312) 204 6000 T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı

Aşağıdaki formu kullanarak T.C. Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...