Tel: (0212) 504 3890

Adres: Cumhuriyet Mah. Şeker Sok. No: 2 Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


Hazım Ersu İlköğretim Okulu, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Hazım Ersu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hazım Ersu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hazım Ersu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hazım Ersu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hazım Ersu İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • kızımın kayıdı bu okulda ama ben çok kararsızım okul hakkında bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

    Misafir, 24.07.2011 21:14:00

  • cnm okulummmmmmmmmmmmmmm

    Misafir, 11.10.2010 14:16:00

Hazım Ersu İlköğretim Okulu adlı mekan, 45 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.98 puan almıştır.
Hazım Ersu İlköğretim Okulu
Cumhuriyet Mah., Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 504 3890 Hazım Ersu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hazım Ersu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...