Tel: (0212) 452 3535

Adres: Fatih Cad. No:, Aksa Cami Yanı Yenibosna Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Hayrunnisa Hastanesi, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Çobançeşme Mah. mahallesinde (Elmalı Sokak) yer alıyor. Hayrunnisa Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hayrunnisa Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hayrunnisa Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hayrunnisa Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hayrunnisa Hastanesi

0 görüş var

Hayrunnisa Hastanesi adlı mekan, 18 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.22 puan almıştır.
Hayrunnisa Hastanesi
Çobançeşme Mah.Elmalı Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 452 3535 Hayrunnisa Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hayrunnisa Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...