Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Tel: (0216) 542 3232 veya (0216) 542 3200

Adres: Tıbbıye Caddesi, No: 40, Haydarpaşa Devlet Hastanesi, Selimiye, Üsküdar, İstanbul, Türkiye


Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinin Selimiye Mah. mahallesinde (Numune Hastanesi) yer alıyor. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.38 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Haydarpaşa Numune Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...