Tel: (0312) 284 5533

Adres: Oğuzlar Mah. 1. Cadde 34. Sok. No: 12, 1, 2 Balgat, , Çankaya Ankara, Türkiye


Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinde yer alıyor. Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu

0 görüş var

Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu adlı mekan, 12 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu
, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 284 5533 Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Özel Çankaya Hayat İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...