Tel: (0312) 249 1011

Adres: Hava Lojistik Komutanlığı, 06790 Etimesgut, Erler, , Ankara, Türkiye


Hava Lojistik Komutanlığı, Ankara ili Etimesgut ilçesinin Erler Mah. mahallesinde yer alıyor. Hava Lojistik Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hava Lojistik Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

İhalelere İlişkin İletişim Bilgileri : Hava Lojistik Komutanlığı Kaynaklar Yönetim ve Kontrat Daire Başkanlığı Adres : Hava Lojistik Komutanlığı Kay.Ynt.Kont.D.Bşk.lığı 06790 Etimesgut / ANKARA Telefon : +9-0-312-2986085 (Faks) : +9-0-312-2491062

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hava Lojistik Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hava Lojistik Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hava Lojistik Komutanlığı

0 görüş var

Hava Lojistik Komutanlığı adlı mekan, 16 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.38 puan almıştır.
Hava Lojistik Komutanlığı
Erler Mah., Etimesgut, Ankara.
+90(0312) 249 1011 Hava Lojistik Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Hava Lojistik Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...