Hava Kuvvetleri Komutanlığı logo

Tel: 444 84 55 veya (0312) 417 2150

Adres: Devlet Mh. İsmet İnönü Bulvarı, Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Çankaya, 06100, Bakanlıklar, Ankara, Türkiye


Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Devlet Mah. mahallesinde (İsmet İnönü Blv) yer alıyor. Hava Kuvvetleri Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hava Kuvvetleri Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Hava Kuvvetleri Komutanlığı
    Toplam 38 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.45 puan aldı.
  • Pilota yapilan saldiriyi kiniyoruz .bu turk soforun ilk olayi deil zatwn daha oncede infaz cezasi var yine adam dovup trafikte omuzunu cikardi icib bunlar cikmiyomu meydana hal bu adam niye serbest ortbas edilende kac tane olayi var aydica hepsi ayni karakollarda nicin bisey yapilmiyo.illada birini oldurmesimi lazim .

    45/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hava Kuvvetleri Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Hava Kuvvetleri Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...