Tel: (0274) 271 6070

Adres: Hava Er Eğtim Komutanlığı, Alayunt Yolu, 1. Km. Kütahya, Kütahya, Türkiye


Hava Er Eğitim Tugayı, Kütahya ili Kütahya Merkez ilçesinin Dumlupınar Mah. mahallesinde (Alayunt Sokak) yer alıyor. Hava Er Eğitim Tugayı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hava Er Eğitim Tugayı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hava Er Eğitim Tugayı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hava Er Eğitim Tugayı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hava Er Eğitim Tugayı

0 görüş var

Hava Er Eğitim Tugayı adlı mekan, 52 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.96 puan almıştır.
Hava Er Eğitim Tugayı
Dumlupınar Mah.Alayunt Sokak, Kütahya Merkez, Kütahya.
+90(0274) 271 6070 Hava Er Eğitim Tugayı

Aşağıdaki formu kullanarak Hava Er Eğitim Tugayı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...