Tel: (0212) 521 2509

Adres: Hattat Rakım İöo, Fatih, 34087 Kariye, , İstanbul, Türkiye


Hattat Rakım İlköğretim Okulu, İstanbul ili Fatih ilçesinde yer alıyor. Hattat Rakım İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hattat Rakım İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hattat Rakım İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hattat Rakım İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hattat Rakım İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • tek kelimeyle harika

    Misafir, 03.03.2011 16:27:00

Hattat Rakım İlköğretim Okulu adlı mekan, 34 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.5 puan almıştır.
Hattat Rakım İlköğretim Okulu
, Fatih, İstanbul.
+90(0212) 521 2509 Hattat Rakım İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hattat Rakım İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...