Tel: (0232) 436 1969

Adres: Egemenlik Mah. 6093 Sok. No: 4 Işıkkent, Bornova İzmir İzmir, Türkiye


Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi, İzmir ili Bornova ilçesinde yer alıyor. Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi

0 görüş var

Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi adlı mekan, 8 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.38 puan almıştır.
Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi
, Bornova, İzmir.
+90(0232) 436 1969 Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Bornova Hatice Güzelcan Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...