Tel: (0326) 214 6213 veya (0326) 214 6214

Adres: Kışlasaray Mh. Vilayet Caddesi, Valilik Binası, Antakya, Hatay, Türkiye


Hatay Valiliği, Hatay ili Antakya ilçesinin Kışla Saray Mah. mahallesinde (Vilayet Caddesi) yer alıyor. Hatay Valiliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hatay Valiliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Hatay Valiliği
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 11.27 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hatay Valiliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hatay Valiliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hatay Valiliği

Aşağıdaki formu kullanarak Hatay Valiliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...