Adres: Beyoğlu, Kırmızı Minare Sk, 7-11, 34445 Piripaşa, , İstanbul, Türkiye


Hasköy Yün İplik Fabrikası, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Piri Paşa Mah. mahallesinde (Kırmızı Minare Sokak) yer alıyor. Hasköy Yün İplik Fabrikası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasköy Yün İplik Fabrikası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasköy Yün İplik Fabrikası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasköy Yün İplik Fabrikası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasköy Yün İplik Fabrikası

1 görüş var

  • İlk 50 /50 yünlü ipliği yapan ve kaliteli iplikler sunan hasköy iplik fabrikası bir çok ilklere imza atmış ve gerek çalışanları gerkse dışardaki firmalarla olan diyoloğu oldukça sağlam temellere dayanır....albert eluvaşvili shipliğinde hala işletilmektedir...saygı ve sevgilerimle...

    Misafir, 20.04.2011 14:12:00

Hasköy Yün İplik Fabrikası adlı mekan, 41 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.68 puan almıştır.
Hasköy Yün İplik Fabrikası
Piri Paşa Mah.Kırmızı Minare Sokak, Beyoğlu, İstanbul.
Hasköy Yün İplik Fabrikası

Aşağıdaki formu kullanarak Hasköy Yün İplik Fabrikası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...