Tel: (0212) 568 8408

Adres: Menderes Mah. Atışalanı Cd. No: 3 Esenler, İst, İstanbul, Türkiye


Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu, İstanbul ili Esenler ilçesinin Menderes Mah. mahallesinde yer alıyor. Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 5 puan almıştır.
Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu
Menderes Mah., Esenler, İstanbul.
+90(0212) 568 8408 Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hasip Dinçsoy İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...