Tel: (0442) 316 0158

Adres: Kazım Yurdalan Mah. Fidan Sok. No: 16, Palandöken, Erzurum, Türkiye


Haşim İscan İlköğretim Okulu, Erzurum ili Palandöken ilçesinin Kazım Yurdalan Mah. mahallesinde (Fidan Sokak) yer alıyor. Haşim İscan İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haşim İscan İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haşim İscan İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haşim İscan İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haşim İscan İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • ÇOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

    GÜZELLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL

    Misafir, 22.11.2010 13:58:00

Haşim İscan İlköğretim Okulu adlı mekan, 23 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Haşim İscan İlköğretim Okulu
Kazım Yurdalan Mah.Fidan Sokak, Palandöken, Erzurum.
+90(0442) 316 0158 Haşim İscan İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Haşim İscan İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...