Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi logo

Tel: (0212) 529 4400

Adres: Haseki Sultan Mh. Millet Caddesi, Haseki Devlet Hastanesi, Aksaray, Fatih, İstanbul, Türkiye


Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinin Haseki Sultan Mah. mahallesinde (Turgut Özal Caddesi (Millet Cd.)) yer alıyor. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Telefon İle Randevu


(0212) 529 4400 veya (212) 585 10 00 (PBX) telefon numarasını arayarak 08:30'dan itibaren 1 sonraki gün için randevu işleminizi başlatabilirsiniz. Telesekreter sizden TC Kimlik Numaranızı girmenizi isteyecektir. Daha sonra telesekreter TC Kimlik Numaranızı tekrarlayarak sizden doğru ise (1), yanlış girdiyseniz (2) tuşuna basmanızı isteyecektir. Bu adımdan sonra kimlik doğrulaması amacıyla telesekreter doğum yılınızı girmenizi isteyecektir. Eğer doğum yılınızı hatasız girmişseniz muayene olabileceğiniz branş isimleri kodları ile birlikte söylenecektir. Hangi branşta tedavi olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız. Daha sonra telesekreter muayene olabileceğiniz poliklinik isimlerini kodları ile birlikte söyleyecektir Hangi poliklinikte muayene olmak istiyorsanız ilgili kodu telefonunuzdan tuşlayınız.Bu işlemler bittikten sonra telesekreter size randevu almış olduğunuz tarihi ve saati söyleyecektir Randevuyu onaylamanız için (1) tuşuna reddetmek için ise (2) tuşuna basınız.Aldığınız randevu için size verilen referans numarasını not almayı unutmayınız.
TELEFONLA RANDEVU SİSTEMİ POLİKLİNİK BRANŞ KADROLARI:


11-DAHİLİYE

12-ÇOCUK

13-KADIN DOĞUM

14-GENEL CERRAHİ

15-ORTOPEDİ

16-K.B.B.

17-ÜROLOJİ

18-GÖZ

19-NÖROŞİRURJİ

20-NÖROLOJİ

21-CİLDİYE

22-FTR

23-PLASTİK

24-KALP DAMAR

25-DİŞ

26-İNTANİYE

27-PSİKİYATRİ

28-KARDİYOLOJİ


0 görüş var

    Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi
    Toplam 36 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.75 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Aşağıdaki formu kullanarak Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...