Adres: Güzeltepe Mh. Tem Oto Yolu, Kemerburgaz Hastal Yolu, Hasdal Kavşağı, Eyüp, İstanbul, Türkiye


Hasdal Kışlası, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Güzeltepe Mah. mahallesinde (Hasdal Kışlası) yer alıyor. Hasdal Kışlası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasdal Kışlası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


3 görüş var

  Hasdal Kışlası
  Toplam 33 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 4.79 puan aldı.
 • özel araçla gidecekseniz çok basit. Basın ekspres'ten tem'e bağlanıp, temden ilerleyerek alibeyköy'ü geçtikten hemen sonra karşınıza hasdal kavşağı gelecek o yol ayrımında sola döndüğünüzde kışla kapısını göreceksiniz. Birde 47. Alay yanlış bilmiyorsam metris kışlasında. Esenler ilçesinde yani.

  45/ 5 yıldız
  ,

 • Hasdal Kışlasına K.Çekmece /Cennet Mahallesinden nasıl gidebilirim? Bilen yol tarifi verebilirmi? Birde 23. Piyade 47. Alay Hasdal Kışlasında mı bir bilgi verebilirmisiniz?

  5/ 5 yıldız
  ,

 • Bugun gittim ne orasi oyle ya buz gibi disarisi daha sicak sanki insan verem olur orda ziyaretci salonunun bile petekleri calismiyor yazik gunah oradaki ana kuzularina butun gun bu vatan icin soguktalar bari sicakta uyusunlar sorun ne ise hemen caresi bulunmali

  5/ 5 yıldız
  ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasdal Kışlası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasdal Kışlası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasdal Kışlası