Adres: Eyüp, Hasdal Kışlası, Güzeltepe, , İstanbul, Türkiye


Hasdal Kışlası, İstanbul ili Eyüp ilçesinin Güzeltepe Mah. mahallesinde (Hasdal Kışlası) yer alıyor. Hasdal Kışlası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasdal Kışlası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasdal Kışlası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasdal Kışlası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasdal Kışlası

1 görüş var

  • Bugun gittim ne orasi oyle ya buz gibi disarisi daha sicak sanki insan verem olur orda ziyaretci salonunun bile petekleri calismiyor yazik gunah oradaki ana kuzularina butun gun bu vatan icin soguktalar bari sicakta uyusunlar sorun ne ise hemen caresi bulunmali

    Misafir, 22.12.2013 20:46:00

Hasdal Kışlası adlı mekan, 29 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.48 puan almıştır.
Hasdal Kışlası
Güzeltepe Mah.Hasdal Kışlası, Eyüp, İstanbul.
Hasdal Kışlası

Aşağıdaki formu kullanarak Hasdal Kışlası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...