Tel: (0236) 238 4777

Adres: Ayniali Mah. Kenzi Cad. No: 24, Merkez Manisa, Türkiye


Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi, Manisa ili Şehzadeler ilçesinin Ayni Ali Mah. mahallesinde (Atatürk İÖO) yer alıyor. Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi

0 görüş var

Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4 puan almıştır.
Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi
Ayni Ali Mah.Atatürk İÖO, Şehzadeler, Manisa.
+90(0236) 238 4777 Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Manisa Hasan Türek Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...