Adres: Konak, Mustafa Kemal Sahil Blv, İzmir, İzmir, Türkiye


Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı, İzmir ili Konak ilçesinde yer alıyor. Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı

0 görüş var

Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı adlı mekan, 6 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.83 puan almıştır.
Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı
, Konak, İzmir.
Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı

Aşağıdaki formu kullanarak Hasan Tahsin İlkkurşun Anıtı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...