Tel: (0212) 728 5500

Adres: Belediye Konutlari Sonu Yenimahalle, Silivri, İstanbul, Türkiye


Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi, İstanbul ili Silivri ilçesinin Alibey Mah. mahallesinde (Ali Çetinkaya Caddesi) yer alıyor. Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi

0 görüş var

Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.4 puan almıştır.
Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi
Alibey Mah.Ali Çetinkaya Caddesi, Silivri, İstanbul.
+90(0212) 728 5500 Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hasan-Sabriye Gümüş Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...