Tel: (0224) 234 3400

Adres: Dikkaldırım Mahallesi, Zübeydehanım Caddesi, No: 31/b, Pk: 16090, Osmangazi, Bursa, Türkiye


Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinin Hüdavendigar Mah. mahallesinde yer alıyor. Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi

1 görüş var

  • nasıl gidebilirim hasan ali yücel lisesine haritadan tam olarak göremedim

    Misafir, 30.06.2011 17:51:00

Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi adlı mekan, 31 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.45 puan almıştır.
Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi
Hüdavendigar Mah., Osmangazi, Bursa.
+90(0224) 234 3400 Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Hasan Ali Yücel Anadolu Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...