Tel: (0216) 496 1917

Adres: M. Akif Ersoy Mah. Kuran Kursu Cd. No: 2 Sultanbeyli, İst., İstanbul, Türkiye


Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu, İstanbul ili Sultanbeyli ilçesinin Mehmet Akif Mah. mahallesinde (Cami Caddesi) yer alıyor. Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • BEN RABİA HASAN ALİ YÜCEL OKULUNU ÇOOOK
    SEVİYORUM EN SEVDİĞİM ÖĞRETMENİM FEYZA HOCA VE AHMET HOCA

    Misafir, 01.11.2010 13:55:00

Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.95 puan almıştır.
Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu
Mehmet Akif Mah.Cami Caddesi, Sultanbeyli, İstanbul.
+90(0216) 496 1917 Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...