Tel: (0212) 431 9053

Adres: Atışalanı Cad. No: 32 Birlik Mh. Esenler, , İstanbul, Türkiye


Has İletişim, İstanbul ili Esenler ilçesinin Fevzi Çakmak Mah. mahallesinde (Atışalanı Caddesi) yer alıyor. Has İletişim yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Has İletişim nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Has İletişim nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Has İletişim konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Has İletişim

0 görüş var

Aşağıdaki formu kullanarak Has İletişim ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...