Harita Genel Komutanlığı logo

Tel: (0312) 363 8550

Adres: Cebeci Mh. Tıp Fakültesi Caddesi, Güvey Sokak, No: 8-10, Pk: 06100, Cebeci, Çankaya, Ankara, Türkiye


Harita Genel Komutanlığı, Ankara ili Çankaya ilçesinin Cebeci Mah. mahallesinde (Güvey Sokak) yer alıyor. Harita Genel Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Harita Genel Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Harita Genel Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Harita Genel Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Harita Genel Komutanlığı

0 görüş var

Harita Genel Komutanlığı adlı mekan, 24 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Harita Genel Komutanlığı
Cebeci Mah.Güvey Sokak, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 363 8550 Harita Genel Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Harita Genel Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...