Tel: (0312) 273 6004

Adres: Yunus Emre Mh. Ayaş Yolu Caddesi, No: 300, Harikalar Diyarı, Sincan, Ankara, Türkiye


Harikalar Diyarı, Ankara ili Sincan ilçesinin Yunus Emre Mah. mahallesinde (Behçet Necatigil Sokak) yer alıyor. Harikalar Diyarı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Harikalar Diyarı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Harikalar Diyarı
    Toplam 21 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.52 puan aldı.
  • cok güzel

    / 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Harikalar Diyarı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Harikalar Diyarı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Harikalar Diyarı

Aşağıdaki formu kullanarak Harikalar Diyarı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...