Tel: (0212) 455 3919 veya (0212) 240 7720

Adres: Harbiye Mh. Gümüş Caddesi, No: 3, Muhsin Ertuğrul Sahnesi, Pk: 34367, Harbiye, Şişli, İstanbul, Türkiye


Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi, İstanbul ili Şişli ilçesinin Harbiye Mah. mahallesinde (Gümüş Caddesi) yer alıyor. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


1 görüş var

    Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi
    Toplam 45 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.49 puan aldı.
  • Yahu burası daha yıkımına başlanmadan "vaaaay yıkacaklar yerine cami dikecekler" diye feveran eden dümbüklerin sonradan gelip hiç suratları kızarmadan, utanmadan, sıkılmadan gelip seyri alem yaptıkları türkiyenin sahip olduğu en iyi sahnelerinden bir tanesi. Burası muhsin ertuğrul sahnesi. Halkçıların değil halkın sahnesi.

    5/ 5 yıldız
    ,

Aşağıdaki haritayı kullanarak Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi

Aşağıdaki formu kullanarak Harbiye Muhsin Ertuğrul Sahnesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...