Tel: (0212) 233 2720

Adres: Valikonağı Cad. No:, Harbiye Şişli, , İstanbul, Türkiye


Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı, İstanbul ili Şişli ilçesinin Halaskargazi Mah. mahallesinde (Vali Konağı Caddesi) yer alıyor. Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı

0 görüş var

Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı adlı mekan, 26 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.58 puan almıştır.
Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı
Halaskargazi Mah.Vali Konağı Caddesi, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 233 2720 Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı

Aşağıdaki formu kullanarak Harbiye Askeri Müze ve Kültür Sitesi Komutanlığı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...