Tel: (0212) 444 8008 veya 444 80 08

Adres: Çilingir Mah. Çırçır Küme Evleri Sokak, No 16 Arnavutköy, İstanbul, Türkiye


Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK), İstanbul ili Arnavutköy ilçesinin Çilingir Mah. mahallesinde (Eski Edirne Asf) yer alıyor. Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK) yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK) nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

TÜVTURK İstanbul Tesisleri ve Araç Muayene İstasyonu Haraççı Merkez İstasyonu İstasyonumuzda, sadece randevulu araç kabul edilmektedir. egzoz gazı emisyon ölçümü yapılmaktadır. İş Ortağı: TÜVTURK İstanbul Taşıt Muayene İstasyonları İşletim Anonim Şirketi

Aşağıdaki haritayı kullanarak Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK) nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK) konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK)

0 görüş var

Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK) adlı mekan, 62 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK)
Çilingir Mah.Eski Edirne Asf, Arnavutköy, İstanbul.
+90(0212) 444 8008 Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK)

Aşağıdaki formu kullanarak Haraççı Araç Muayene İstasyonu (TÜVTURK) ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...