Tel: (0312) 213 5553

Adres: Emek Mah. Bişkek Cad. 75. Sok. No: 138 Çankaya, Ankara, Türkiye


Hamdullah Suphi İlköğretim okulu, Ankara ili Çankaya ilçesinin Emek Mah. mahallesinde (Bişkek Caddesi) yer alıyor. Hamdullah Suphi İlköğretim okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hamdullah Suphi İlköğretim okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hamdullah Suphi İlköğretim okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hamdullah Suphi İlköğretim okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hamdullah Suphi İlköğretim okulu

1 görüş var

  • ya bu okula nasıl gidebilirim birisi beni bilgilendirebilrmi lütfen

    Misafir, 09.10.2010 23:08:00

Hamdullah Suphi İlköğretim okulu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.82 puan almıştır.
Hamdullah Suphi İlköğretim okulu
Emek Mah.Bişkek Caddesi, Çankaya, Ankara.
+90(0312) 213 5553 Hamdullah Suphi İlköğretim okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hamdullah Suphi İlköğretim okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...