Tel: (0312) 364 5979

Adres: Türközü Mah. 424. Sok. No: 8 Mamak, Ankara, Türkiye


Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu, Ankara ili Mamak ilçesinin Türközü Mah. mahallesinde (157. Sokak) yer alıyor. Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 14 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.29 puan almıştır.
Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu
Türközü Mah.157. Sokak, Mamak, Ankara.
+90(0312) 364 5979 Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Hamdi Bulgurlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...