Kadıköy Sauna logo

Tel: (0216) 418 5919

Adres: Kuşdili Cad. Miski Amber Sok. No: 39/A Rasimpaşa Mh., Kadıköy, , İstanbul, Türkiye


Kadıköy Sauna, İstanbul ili Kadıköy ilçesinin Osmanağa Mah. mahallesinde (Pazar Yolu Sokak) yer alıyor. Kadıköy Sauna yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Kadıköy Sauna nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Kadıköy Sauna nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Kadıköy Sauna konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Kadıköy Sauna

0 görüş var

Kadıköy Sauna adlı mekan, 9 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.67 puan almıştır.
Kadıköy Sauna
Osmanağa Mah.Pazar Yolu Sokak, Kadıköy, İstanbul.
+90(0216) 418 5919 Kadıköy Sauna

Aşağıdaki formu kullanarak Kadıköy Sauna ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...