Tel: (0212) 671 2300 veya (0212) 549 7001

Adres: Ziya Gökalp Mah. Turgut Özal Cad. Bolap Sok. İkitelli Sanayi Sitesi / İkitelli, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Halkalı Vergi Dairesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde yer alıyor.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı Halkalı Merkez Mahallesi Caddeleri Ve Siteleri, Atatürk Mahallesi, Atakent Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, İnönü Mahallesi, Söğütlü Çeşme Mahallesi, Kanarya Mahallesi » Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım? AVCILAR -- KÜÇÜKÇEKMECE-- SEFAKÖY'DEN: AVCILAR-K. ÇEKMECE-SEFAKÖY-HALKALI-TOPLUKONUT 1. VE 2. ETAP-İKİTELLİ İETT GARAJI-MASKO-DEMİRCİLER SİTESİ-İSTOÇ'DÖNERKEN VERGİ DAİRESİNE 500 MT. KALA İNİLECEK. EMİNÖNÜ'NDEN 34 VE 146-B OTOBÜSLERİ EMİNÖNÜ-VATAN CADDESİ-TEM YOLU-ESENLER ATIŞALANI-İSTOÇ- VERGİ DAİRESİ. BAKIRKÖY'DEN 98 VE 98- H OTOBÜSLERİ BAKIRKÖY-İNCİRLİ-ŞİRİNEVLER-BASINEKSPRES YOLU-TOPLU KONUTLAR-İETT GARAJI-MASKO-TURGUT ÖZAL BULVARI-VERGİ DAİRESİ. TAKSİM'DEN İETT TAKSİM BAŞAKŞEHİR OTOBÜSÜ VERGİ DAİRESİNDEN GEÇER. TOPKAPI -- MERTER -- ŞİRİNEVLER'DEN TOPKAPI-BAŞAKŞEHİR MİNİBÜSLERİ TOPKAPI-CEVİZLİBAĞ-MERTER-İNCİRLİ-ŞİRİNEVLER-TEM BAĞLANTI YOLUNDAN- HALKALI ZEYNEBİYE CAD. -İKİTELLİ ATATÜRK MAH. İETT GARAJI-MASKO-DEMİRCİLER SİTESİ- VERGİ DAİRESİ.


0 görüş var

Halkalı Vergi Dairesi adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.36 puan almıştır.
Halkalı Vergi Dairesi
, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 671 2300 Halkalı Vergi Dairesi

Aşağıdaki formu kullanarak Halkalı Vergi Dairesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...