Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü logo

Tel: (0212) 549 7001 veya (0212) 671 2300

Adres: İkitelli Osb, Dolapdere Sanayi Sitesi, İkitelli, Başakşehir, İstanbul, Türkiye


Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü, İstanbul ili Başakşehir ilçesinin Ziya Gökalp Mah. mahallesinde (Dolapdere Sanayi Sitesi) yer alıyor. Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Vergi Dairesi Faaliyet Alanı


Halkalı Merkez Mahallesi Caddeleri Ve Siteleri, Atatürk Mahallesi, Atakent Mahallesi, Yarımburgaz Mahallesi, İstasyon Mahallesi, Mehmet Akif Mahallesi, İnönü Mahallesi, Söğütlü Çeşme Mahallesi, Kanarya Mahallesi

» Vergi Dairesine Nasıl Ulaşırım?


AVCILAR -- KÜÇÜKÇEKMECE-- SEFAKÖY'DEN: AVCILAR-K. ÇEKMECE-SEFAKÖY-HALKALI-TOPLUKONUT 1. VE 2. ETAP-İKİTELLİ İETT GARAJI-MASKO-DEMİRCİLER SİTESİ-İSTOÇ'DÖNERKEN VERGİ DAİRESİNE 500 MT. KALA İNİLECEK. EMİNÖNÜ'NDEN 34 VE 146-B OTOBÜSLERİ EMİNÖNÜ-VATAN CADDESİ-TEM YOLU-ESENLER ATIŞALANI-İSTOÇ- VERGİ DAİRESİ. BAKIRKÖY'DEN 98 VE 98- H OTOBÜSLERİ BAKIRKÖY-İNCİRLİ-ŞİRİNEVLER-BASINEKSPRES YOLU-TOPLU KONUTLAR-İETT GARAJI-MASKO-TURGUT ÖZAL BULVARI-VERGİ DAİRESİ. TAKSİM'DEN İETT TAKSİM BAŞAKŞEHİR OTOBÜSÜ VERGİ DAİRESİNDEN GEÇER. TOPKAPI -- MERTER -- ŞİRİNEVLER'DEN TOPKAPI-BAŞAKŞEHİR MİNİBÜSLERİ TOPKAPI-CEVİZLİBAĞ-MERTER-İNCİRLİ-ŞİRİNEVLER-TEM BAĞLANTI YOLUNDAN- HALKALI ZEYNEBİYE CAD. -İKİTELLİ ATATÜRK MAH. İETT GARAJI-MASKO-DEMİRCİLER SİTESİ- VERGİ DAİRESİ.


0 görüş var

    Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü
    Toplam 11 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.36 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü

Aşağıdaki formu kullanarak Halkalı Vergi Dairesi Müdürlüğü ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...