Tel: (0212) 698 0110

Adres: Atakent Mah. 1. Etap 3. Bölge Fatih Cad. Halkalı 34303, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Halkalı Ticaret Meslek Lisesi, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde yer alıyor. Halkalı Ticaret Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halkalı Ticaret Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halkalı Ticaret Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halkalı Ticaret Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halkalı Ticaret Meslek Lisesi

0 görüş var

Halkalı Ticaret Meslek Lisesi adlı mekan, 7 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 2.43 puan almıştır.
Halkalı Ticaret Meslek Lisesi
Halkalı Merkez Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 698 0110 Halkalı Ticaret Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Halkalı Ticaret Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...