Tel: (0212) 411 0807

Adres: Atakent Mh. Halkalıtoplu Konutlar 2. Etap Girişi, Halkalı, Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Atakent Mah. mahallesinde yer alıyor. Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

2005-2006 yıllarında yenileyerek hizmete açtığımız Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi; 386 kişilik çok amaçlı tasarlanmış salonu, sergi salonu, fuaye, derslikler, kütüphane ve spor salonuyla modern bir yaşam merkezi hüviyetine sahiptir.


0 görüş var

    Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM
    Toplam 7 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.86 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM

Aşağıdaki formu kullanarak Halkalı Kültür ve Sanat Merkezi - HKSM ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...