Tel: (0212) 548 4245

Adres: Merkez Mah. Mahmutbey Cad. No: 1 Halkalı Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Büyük Halkalı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinde yer alıyor. Büyük Halkalı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Büyük Halkalı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Büyük Halkalı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Büyük Halkalı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Büyük Halkalı İlköğretim Okulu

1 görüş var

  • acaba 15 tatil ve yaz tatillerinde telefona bakan bir görevli bulunuyor mu? acil cevap yazarsanız sevinirim.

    Misafir, 03.02.2014 11:50:00

Büyük Halkalı İlköğretim Okulu adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Büyük Halkalı İlköğretim Okulu
, Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 548 4245 Büyük Halkalı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Büyük Halkalı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...