Adres: Küçükçekmece, 208. Sk, 34302 Halkalı, , İstanbul, Türkiye


Halkalı 2. Etap Toplu Konutları, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Halkalı Merkez Mah. mahallesinde (208. Sokak) yer alıyor. Halkalı 2. Etap Toplu Konutları yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halkalı 2. Etap Toplu Konutları nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halkalı 2. Etap Toplu Konutları nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halkalı 2. Etap Toplu Konutları konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halkalı 2. Etap Toplu Konutları

0 görüş var

Halkalı 2. Etap Toplu Konutları adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.65 puan almıştır.
Halkalı 2. Etap Toplu Konutları
Halkalı Merkez Mah.208. Sokak, Küçükçekmece, İstanbul.
Halkalı 2. Etap Toplu Konutları

Aşağıdaki formu kullanarak Halkalı 2. Etap Toplu Konutları ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...