Tel: (0242) 229 0094

Adres: Gürsu Mah. Akdeniz Bulvari 307. Sok. No: 13, Konyaaltı, Antalya, Türkiye


Halit Uluç İlköğretim Okulu, Antalya ili Konyaaltı ilçesinin Gürsu Mah. mahallesinde (308. Sokak) yer alıyor. Halit Uluç İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halit Uluç İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halit Uluç İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halit Uluç İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halit Uluç İlköğretim Okulu

0 görüş var

Halit Uluç İlköğretim Okulu adlı mekan, 20 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.85 puan almıştır.
Halit Uluç İlköğretim Okulu
Gürsu Mah.308. Sokak, Konyaaltı, Antalya.
+90(0242) 229 0094 Halit Uluç İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Halit Uluç İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...