Tel: (0212) 220 3847

Adres: Halil Rıfat Paşa Mah. Darulaceze Arkası No: 1 Okmeydanı, Şişli, İstanbul, Türkiye


Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi, İstanbul ili Şişli ilçesinde yer alıyor. Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi

0 görüş var

Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi adlı mekan, 15 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.53 puan almıştır.
Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi
, Şişli, İstanbul.
+90(0212) 220 3847 Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi

Aşağıdaki formu kullanarak Halil Rıfat Paşa Teknik ve Endsütri Meslek Lisesi ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...