Adres: Bornova, 10. Sk, 47, 35060 Gürpınar, , İzmir, Türkiye


Halil Oğuz Tavuk Çiftliği, İzmir ili Bornova ilçesinin Gürpınar Mah. mahallesinde (10. Sokak) yer alıyor. Halil Oğuz Tavuk Çiftliği yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halil Oğuz Tavuk Çiftliği nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halil Oğuz Tavuk Çiftliği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halil Oğuz Tavuk Çiftliği konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halil Oğuz Tavuk Çiftliği

0 görüş var

Halil Oğuz Tavuk Çiftliği adlı mekan, 4 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.75 puan almıştır.
Halil Oğuz Tavuk Çiftliği
Gürpınar Mah.10. Sokak, Bornova, İzmir.
Halil Oğuz Tavuk Çiftliği

Aşağıdaki formu kullanarak Halil Oğuz Tavuk Çiftliği ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...