Tel: (0312) 338 4890

Adres: Karakum Mah. 32. Sok., Altındağ, Ankara, Türkiye


Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu, Ankara ili Altındağ ilçesinin Karakum Mah. mahallesinde yer alıyor. Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu

0 görüş var

Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu adlı mekan, 11 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.64 puan almıştır.
Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu
Karakum Mah., Altındağ, Ankara.
+90(0312) 338 4890 Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Halil Naci Mıhçıoğlu İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...