Tel: (0212) 557 1611

Adres: Haznedar Mey. Hanımeli Sok. No: 6/1 Bahçelievler Mh. Bahçelievler, , İstanbul, Türkiye


Halıl Ibrahım Sofrası, İstanbul ili Bahçelievler ilçesinin Bahçelievler Mah. mahallesinde (Hanımeli Sokak) yer alıyor. Halıl Ibrahım Sofrası yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halıl Ibrahım Sofrası nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halıl Ibrahım Sofrası nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halıl Ibrahım Sofrası konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halıl Ibrahım Sofrası

0 görüş var

Halıl Ibrahım Sofrası adlı mekan, 13 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.54 puan almıştır.
Halıl Ibrahım Sofrası
Bahçelievler Mah.Hanımeli Sokak, Bahçelievler, İstanbul.
+90(0212) 557 1611 Halıl Ibrahım Sofrası

Aşağıdaki formu kullanarak Halıl Ibrahım Sofrası ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...