Tel: (0216) 572 4362

Adres: İçerenköy Mah. Prof. Dr. Ali Nihat Tarlan Cad. Yeşil Belde Sok., Ataşehir, İstanbul, Türkiye


Halil Atamavcı İlköğretim Okulu, İstanbul ili Ataşehir ilçesinin İçerenköy Mah. mahallesinde yer alıyor. Halil Atamavcı İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halil Atamavcı İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halil Atamavcı İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halil Atamavcı İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halil Atamavcı İlköğretim Okulu

0 görüş var

Halil Atamavcı İlköğretim Okulu adlı mekan, 28 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.71 puan almıştır.
Halil Atamavcı İlköğretim Okulu
İçerenköy Mah., Ataşehir, İstanbul.
+90(0216) 572 4362 Halil Atamavcı İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Halil Atamavcı İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...