Tel: (0246) 242 2611

Adres: Halıkent Mah. 32040, Merkez Isparta, Türkiye


Halıkent İlköğretim Okulu, Isparta ili Isparta Merkez ilçesinin Halıkent Mah. mahallesinde yer alıyor. Halıkent İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halıkent İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halıkent İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halıkent İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halıkent İlköğretim Okulu

2 görüş var

  • mahalle çok sessiz ve çok güzel bir mahalle

    Misafir, 13.12.2010 18:50:00

  • ben halıkent te okuyorum gerçekten çok güzel bir okul

    Misafir, 26.07.2010 23:10:00

Halıkent İlköğretim Okulu adlı mekan, 22 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 4.05 puan almıştır.
Halıkent İlköğretim Okulu
Halıkent Mah., Isparta Merkez, Isparta.
+90(0246) 242 2611 Halıkent İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Halıkent İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...