Tel: (0416) 225 0301

Adres: Adıyaman, 388. Sk, 02200 Fatih, , Adıyaman, Türkiye


Halide Edip Anaokulu, Adıyaman ili Adıyaman Merkez ilçesinin Fatih Mah. mahallesinde (388. Sokak) yer alıyor. Halide Edip Anaokulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halide Edip Anaokulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halide Edip Anaokulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halide Edip Anaokulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halide Edip Anaokulu

0 görüş var

Halide Edip Anaokulu adlı mekan, 10 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.3 puan almıştır.
Halide Edip Anaokulu
Fatih Mah.388. Sokak, Adıyaman Merkez, Adıyaman.
+90(0416) 225 0301 Halide Edip Anaokulu

Aşağıdaki formu kullanarak Halide Edip Anaokulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...