Tel: (0212) 424 3354

Adres: Cumhuriyet Mah. Hanimeli Sok. No: 34, 36 Küçükçekmece, İstanbul, Türkiye


Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu, İstanbul ili Küçükçekmece ilçesinin Cumhuriyet Mah. mahallesinde yer alıyor. Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi >

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu

0 görüş var

Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu adlı mekan, 46 ziyaretçi tarafından yapılan değerlendirme sonucu 5 üzerinden 3.89 puan almıştır.
Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu
Cumhuriyet Mah., Küçükçekmece, İstanbul.
+90(0212) 424 3354 Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu

Aşağıdaki formu kullanarak Halide Edip Adıvar İlköğretim Okulu ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...