Tel: 444 18 71

Adres: Sütlüce Mahallesi, E-5 Karayolu (İstanbul Çevre Yolu, Sütlüce, Beyoğlu, İstanbul, Türkiye


Halıcıoğlu Metrobüs Durağı, İstanbul ili Beyoğlu ilçesinin Sütlüce Mah. mahallesinde (O-1) yer alıyor. Halıcıoğlu Metrobüs Durağı yerleşkesine nasıl gidilebileceğini yol tarifi sayfalarımızdan öğrenebilirsiniz. Halıcıoğlu Metrobüs Durağı nerede? olduğunu harita sayfalarından öğrenebilirsiniz.


0 görüş var

    Halıcıoğlu Metrobüs Durağı
    Toplam 26 oy sonucu 5 üzerinden ortalama 3.12 puan aldı.

Aşağıdaki haritayı kullanarak Halıcıoğlu Metrobüs Durağı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi almak için tıklayınız

Haritayı daha büyük görüntülemek için lütfen buraya tıklayınız

Yol tarifi uygulamasını kullanarak Halıcıoğlu Metrobüs Durağı konumuna nasıl gidilebileceğini öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki formda nereden alanına yolculuğa başlanacak adresi girerek "Tarif et" butonuna tıklayınız. Tarifler ve harita, sorgu sonucunda yine aşağıda görüntülenecektir. Yol tarifi metnindeki satırlara tıklayarak ilgili yönergenin konumunu harita üzerinde görüntüleyebilirsiniz.

nereden:
nereye: Halıcıoğlu Metrobüs Durağı

Aşağıdaki formu kullanarak Halıcıoğlu Metrobüs Durağı ile irtibata geçebilirsiniz. Buraya yazılan mesaj ilgili kuruluşun veritabanımızdaki kayıtlı e-posta adresine gönderilecektir.

Resmi kurumlar (Bakanlık, valilik vb.) ile iletişim kurarken bu kurumlardan sağlıklı destek alabilmek için isim soyisim, adres ve telefon bilgileri ve mümkünse T.C Kimlik Numarası da belirtiniz.

Yandaki toplama işleminin sonucunu aşağıya giriniz: dört + beş

Yükleniyor...